Forum gildi Kingsajz - Spinebreaker UE


#16 2007-09-16 11:56:33

Ahmedis

Użytkownik

5034161
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-09-06
Posty: 46
Punktów :   
WWW

Re: DKP - pomysly

Dżiz kłótnia nie odnosi się do tematu w żaden sposób, chodzi o jakiś głupi item...który nie jest nie powtarzalny...ludzie przestańcie się kłócic o takie bzdety, jeszcze ja rozumiem jakiaś zbroja, nogi czy hełm, ale głupi back, ktry w całej postaci może odgrywa 3% statów...wrzucie na looz. Wojenka wygrała ten back według regulaminu DKP, a DKP na raidach dla 10 osób jest potrzebne według mnie, bo był by ogromny burdel gdyby go nie było...ech...ta kłótnia jest bez sensu i wprowadza tylko negatywną aurę do gildii....


Welcome back in Hell Shinigami....will you be able to survive it again?

http://img.photobucket.com/albums/v422/aluarts/duosig.jpg
http://miniprofile.xfire.com/bg/sf/type/2/deathscythepl.png

Offline

 

#17 2007-09-16 12:03:34

czizys

Administrator

3436756
Zarejestrowany: 2007-06-17
Posty: 47
Punktów :   

Re: DKP - pomysly

Ja sie nie kluce poprostu powiedzialem co sadze o DKP i ze to niesprawiedliwy system bo sa ludzie ktorzy musze byc na kazdym raidzie oraz dalem przyklad jednego itemu.


I read about how to stop smoking. I stopped smoking. I read about how to stop drinking. I stopped drinking. I read about how to stop playing World of Warcraft. I stopped reading.

Offline

 

#18 2007-09-16 21:47:18

Stokrotka

Użytkownik

10492628
Zarejestrowany: 2007-07-02
Posty: 42
Punktów :   

Re: DKP - pomysly

Hej!
Jezeli DKP to niesprawiedliwy system - to nie wiem jaki bedzie sprawiedliwy. Gram w WoW od 3 lat, bylem w kilku naprawde dobrych gildiach. Jedna z nich miala 4 czy 5 miejsce pod wzgledem progressu w pve ze wszystkich serverow europejskich. I w kazdej z nich uzywano tego systemu. Nikomu to nie przeszkadzalo. Pozwalalo zaprowadzic porzadek w gildiach ponad 100 osobych. Grasz = masz. Mozesz grac wiecej - masz lepsze itemy. Grasz mniej - masz gorsze. Chodzisz czesto na raidy = masz lepszy gear = raidy ida lepiej, progress jest lepszy, gildia na tym zyskuje. Co dobrego - z punktu widzenia graczy ktorzy sa 2-3 razy na tydzien na raidzie - jest w dawaniu itemu osobie, ktora sie pojawi na nastepnym za pol roku? Takie osoby zbieraja "resztki" z koniecznosci.
Pozdrawiam.
100

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora