Forum gildi Kingsajz - Spinebreaker UE

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2007-09-24 21:52:29

Konek

Użytkownik

8926824
Call me!
Skąd: Nowa Ruda
Zarejestrowany: 2007-08-01
Posty: 12
Punktów :   

Troszke Egoistycznie, ale. "Moja Sprawa..."

Powiedzcie mi, bo tak na prawdę to nie mam pojęcia, ale po części to jednak wasza sprawa, temat może wyglądać narcystycznie, jednak zupełnie nie z takim założeniem go tworzyłem.

Więc, sytuacja wygląda następująco, dla mnie szaleństwem jest Respec co Raid, dlatego chciałbym się jakoś ustatkować i poznać stanowisko wasze, no bo jednak te 50g na Respec co jakis czas nieco wykracza poza moje możliwości. Moja pytanie brzmi, czy Feral czy Resto?

Wiem, że to bardziej moja sprawa niż wasza, ale chciałbym się poradzić was i sprawdzić co byłoby najlepsze, generalnie jestem za Resto, ale może bardziej przyda sie Tank. Wiadomo 2 Geary zawsze mogę mieć i raz na jakiś czas od święta się Respecnąć, ale chciałbym mieć jedną rolę i cały czas doskonalić się w jednej dziedzinie bo uwzażam, że to najbardziej mądre rozwiązanie.

Najlepiej dla Gildii byłoby, żebym się respecowal caly czas, ale wydaje mi się,że po pierwsze bym nie wyrobił z Goldem a po drugie jak pisałem powyżej odpowiadała by mi jedna dziedzina.

Powtarzam znow, że może wydawać się nieco narcystycznie, ale po prostu chcę poznać wasze zdanie.

Pozdrawiam Koniu O.o


"the words i wrote, the tears i cry to be part of the wave can't stop..."

Offline

 

#2 2007-09-25 09:30:06

programmer

Administrator

Zarejestrowany: 2007-06-30
Posty: 65
Punktów :   

Re: Troszke Egoistycznie, ale. "Moja Sprawa..."

Odpowiedz prosta narazie brakuje nam healerow bo tankow mamy wystarczajaca ilosc. Jesli chodzi o stworzenie drugiego teamu do kara to jeszcze nei wiem jakie osoby beda potrzebne.

Co do respeca to powiem Ci tak ... na 70 levelu z wuestow dniowych ktore robi sie w max 2h dostajesz ok 150G (liczac z dropem). Wiec na tydzien wychodzi jakies 1000G wiec dwa respece w tygodniu za 50G to nie jest wygorowana cena.

Ja tez jestem ogolnie za tym zeby Ty, Wojenka i Sto nie respecowali sie co raid ale czasami jest taka potrzeba wiec jesli pojdziesz w heala to wojenka bedzie mogla zostac na tanku i sprawa bedzie przynajmniej na jakis czas zalatwiona.

Offline

 

#3 2007-09-25 15:28:59

Wojenka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-07-07
Posty: 42
Punktów :   

Re: Troszke Egoistycznie, ale. "Moja Sprawa..."

ja ci moge tylko tyle napisac ze druidem resto poza instancjami i rajdami nie da sie wogóle grac:)
wiec radze Ci robic tak jak ja ,przedewszytkim zbieraj sprzed i do heala i do dpsu i do tankowania ,needuj  wszytko jak leci ,bo naprewno Ci sie sprzyda.
a jeśli chodzi o kase to rzeczywiscie bije troche po kieszeni ale 100g tygodniowo da się wyciągnąc wiekszy problem to ulepszanie sprzęty:enchanty  ,sockety itp  (bo masz trzy rodzaje) wiec  to kolejny wydatek niestety
.jest tak jak pisze prog ,druidów jest sporo w tym ja i sto juz z dobrym sprzetem do heala ,zbieraj sprzęt a potem sie zobaczy.
pozdrawiam

Offline

 

#4 2007-09-25 16:57:28

Ahmedis

Użytkownik

5034161
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-09-06
Posty: 46
Punktów :   
WWW

Re: Troszke Egoistycznie, ale. "Moja Sprawa..."

respecuj sie konek, ty zaslugujesz na ból wydawania kasy...

Nie no jak wyżej napisano aobecnie potrzeba nam healerów ;]


Welcome back in Hell Shinigami....will you be able to survive it again?

http://img.photobucket.com/albums/v422/aluarts/duosig.jpg
http://miniprofile.xfire.com/bg/sf/type/2/deathscythepl.png

Offline

 

#5 2007-09-26 20:10:11

Konek

Użytkownik

8926824
Call me!
Skąd: Nowa Ruda
Zarejestrowany: 2007-08-01
Posty: 12
Punktów :   

Re: Troszke Egoistycznie, ale. "Moja Sprawa..."

Wojenka napisał:

ja ci moge tylko tyle napisac ze druidem resto poza instancjami i rajdami nie da sie wogóle grac:)

A co z Arenami, czy taki Healer z Cyclonem i Rootami nie przydaje? To taki lock wsrod Healerow Imo

Wobec tego,bedzie Respec podbudowales mnie wujek tymi Daily Q, ze tyle pieniadza mozna zrobic na tym, jak napisala Wojenka "Needujemy all" xD

Dzieki za wypowiedzi Mozna zamknac

PS:

Ahmedis napisał:

respecuj sie konek, ty zaslugujesz na ból wydawania kasy...

Na pewno mi milo


"the words i wrote, the tears i cry to be part of the wave can't stop..."

Offline

 

#6 2007-12-26 11:20:08

denounced

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-21
Posty: 12
Punktów :   

Re: Troszke Egoistycznie, ale. "Moja Sprawa..."

Ja tu wogole nie widze zeby ktos chodzil do kara / ani nie ma tankow ani healerow...

Offline

 

#7 2008-01-02 15:38:52

Ahmedis

Użytkownik

5034161
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-09-06
Posty: 46
Punktów :   
WWW

Re: Troszke Egoistycznie, ale. "Moja Sprawa..."

Spójrz na daty postów...


Welcome back in Hell Shinigami....will you be able to survive it again?

http://img.photobucket.com/albums/v422/aluarts/duosig.jpg
http://miniprofile.xfire.com/bg/sf/type/2/deathscythepl.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora