Forum gildi Kingsajz - Spinebreaker UE


#1 2007-09-01 04:06:34

Bnorec

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-01
Posty: 1
Punktów :   

Sugestie na temat rajdów.

Witam wszystkich, ostatnio przyglądałem się uważnie waszym wypadom do Kara. Jest w nich parę rzeczy (wydaje mi się) które powinny być zmienione lub zaostrzone.
Mam jako takie doświadczenie z rajdami i widze parę rzeczy które bardzo spowalniają wam rajdowanie i naprawdę potrafią psuć zabawę  (co jest chyba najważniejsze) aczkolwiek podkreślam że nie chcę nikogo pouczać to są tylko sugestie które naprawdę mogą poprawić wam sprawność i szybkość rozwalania bossów.

Przedę wszystkim nie stawianie się na rajd będąc nań zapisanym. Nie dość że jest to nie w porządku to spowalnia cały rajd (szukanie randomów etc). Wg mnie powinno być to naprawde karane, gdyż takowy delikfent wystawia w pole 9 osób i być może w najbliższych czasach 24 osoby.

Afk podczas rajdu invitów etc. Nie powiem że jest to złe, każdemu z nas może zachcieć się lać albo zadzwoni telefon etc, chodzi mi bardziej o sytuacje gdy ktoś pójdzie afk nie mówiąc o tym nikomu z rajdu lub leaderowi i w dodatku zamiast 5 minut zajmuje mu to 20 min. KAŻDY powinien pamiętać że jest tam 9-24 inne osoby które marnują czas czekając a mogłyby skonsumować ten stracony czas nieco pożyteczniej jest to poprostu nie wporządku.

Przygotowania do rajdów. Każdy rajdujący który wpisał się na listę powinien być przygotowany na ten rajd. Kupić potiony/elixiry/Flaszki   (najlepiej caly stack żeby nie zabrakło w razie czego i jedna dla leadera zeby dał loota . Przeczytać taktyki na bossa i paru innych do przodu, to znacznie ułatwia gre ponieważ tłumczenie taktyk na bossa nie raz potrafi zająć ponad 10 min (moja rada: na necie jest mnóstwo filmików które mogą pomóc w pokonaniu bossa).

Każdy powinien miec podsawowe addony typu Omen/ktm Raid assist i oczywiście Deadlyboss mods.

Rzeczy podstawowe typu przeagrowanie tanka, pullowanie mobów zdarzają się każdemu, imo czasami zaczyna być to irytujace gdy zdarza sie 3-4 razy pod rząd i strasznie muli rozrywke.

Teraz zupełnie z innej bajki, z tego co widzę naprawdę się staracie idzie wam super największy problem jaki posiadacie (który nie jest zależny od was) to brak healerów i nieraz dobranego składu pod bossa. Imo nie odpuszczacie i to jest dobre, tak trzymać. Jeśli chcecie mogę powklejać troche taktyk na bossów lub przetłumaczyć to na forum to samo tyczy się addonów.

Dzisiaj pięknie rozpykaliście Moroesa szkoda że brakowało wam healera na Maiden

Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez Bnorec (2007-09-01 04:13:14)

Offline

 

#2 2007-09-03 08:37:37

programmer

Administrator

Zarejestrowany: 2007-06-30
Posty: 65
Punktów :   

Re: Sugestie na temat rajdów.

No taktyki w jezyku polskim by sie przydaly. Jesli chce Ci sie to prosilbym bardzo.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
legendarnykage zmienmyswiat noclegi heineken opener music festival www.wyposazenie-wnetrz.org.pl